2019 yılı harita tekniker ve harita kadastro personel ataması hakkında soru önergesi

2019 yılı harita tekniker ve harita kadastro personel ataması hakkında soru önergesi
Harita tekniker ve harita kadastro personel atamaları hakkında soru önergesi TBMM'de. 2019 yılında harita tekniker ve harita kadastro personel ataması yapılıp yapılmayacağına ve son beş yılda yapılan atamalara ilişkin yazılı soru önergesi Meclis Başkanlığına sunuldu. 2019 yılında kamu kurum ve kuruluşlarında bu yıl içerisinde Harita Tekniker ve Harita Kadastro personel ataması yapılacak mıdır?

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞI 
Aşağıdaki sorularımın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay tarafından yazılı olarak yanıtlanmasını saygılarımla arz ederim. 04.02.2019
Polat ŞAROĞLU /Tunceli Milletvekili 

1. Kamu kurum ve kuruluşlarında bu yıl içerisinde Harita Tekniker ve Harita Kadastro personel ataması yapılacak mıdır? Bunun için ayrılan kadro sayısı kaçtır? 
2. Son 5 yıl içerisinde ataması gerçekleşen Harita Tekniker ve Harita Kadastro personel sayısı kaçtır? Bunların kurumlara göre dağılımı nasıldır? 
3. Bakanlıkların ilgili birimlerinde Harita Tekniker ve Harita Kadastro personel açığı belli midir? Bu doğrultuda yapılacak olan memur alımları, üniversitelerin Harita ve Kadastro bölümünden mezun olanların sayısı ile örtüşmekte midir?

Kamubiz.com ÖZEL /ANKARA

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.