Emlak Yönetimi 4 yıldır atanamadığı Tapu'da 1000 kadro istiyor

Emlak Yönetimi 4 yıldır atanamadığı Tapu'da 1000 kadro istiyor
Tapu ve kadastro Genel Müdürlüğüne atanabilmek için okuduğumuz emlak ve emlak yönetimi programına 2018, 2020 ve 2022 kpss ile yok denecek kadar az sayıda personel alımı yapan Tapu ve kadastro'dan 1000 sözleşmeli büro personeli ataması bekliyoruz.

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE VE BAYINDIR MEMURSEN'E ÇAĞRIMIZDIR! 

37 üniversite programında okutulan, 40 bini aşkın mezunu olan 3301 nitelik kodlu emlak ve emlak yönetimi programından 2020 kpss ve 2022 kpss ile iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar personel alımı yapılması hepimizi üzmüştür. 

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm kurumlar binlerce atama yaparken ülkemizin en çok kazandıran kurumu Tapu ve kadastro Genel Müdürlüğümüzce çok az miktarda bize tek haneli kadro verilmesi bizi derinden üzmüştür. Adaletli bir şekilde dağılımın yapılmasını arzuluyor 1000 sözleşmeli büro personeli ataması istiyoruz. 

6 yıldır kadrolu atanamayan 3 yıldır yok denecek kadar az ataması yapılan 40 bini aşkın Emlak ve emlak yönetimi mezunları olarak 4 haneli sayilarla adil bir sözleşmeli büro personeli ataması istiyoruz. 

Emlak ve emlak yönetimi, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzün Öz Evladıdır. Emlak ve Emlak Yönetimi mezunları olarak Yetkililerden Net Bir Açıklama ve Adalet Bekliyoruz.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.