Mezunlar Karayolları Genel Müdürlüğü'nün 2020 İlanını Bekliyor

Mezunlar Karayolları Genel Müdürlüğü'nün 2020 İlanını Bekliyor
Bizler; İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi mezunları, inşaat mühendisleri, harita mühendisleri, mimarlar ve teknikerler olarak yaklaşık iki yıla yakındır KGM personel alımını bekliyoruz.

25 Ekim 2019 tarihinde Karayolları Genel Müdürlüğünün Cumhurbaşkanlığı Strateji Başkanlığına gönderilen atama talebinin onaylamasını bekleyen ; İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi mezunları, inşaat mühendisleri, harita mühendisleri, mimarlar ve teknikerler olarak yaklaşık iki yıla yakındır KGM personel alımını bekliyoruz. Ulaştırma Bakanlığına ve Bayındır Memur Sen sendikasına çagrı yapıyoruz 

Düzenli olarak her yıl ilana çıkan ve bizlerin istihdamı noktasında güzide bir kurum olan KGM, 10 Temmuz 2018 tarihli ilanından sonra bir daha personel alımına çıkmamıştır. Bu durum, 2018 yılında kpss'ye giren ama puanını KGM'nin hiçbir ilanında kullanamayan bizler için büyük bir mağduriyet oluşturmuştur. Bir kaç ay sonra ise KPSS'den aldığımız yüksek puanlar geçerliliğini yitirecek, verdiğimiz emekler ve umutla beklediğimiz koskoca iki yıl boşa gidecektir. Sizlerden talebimiz daha fazla mağdur olmamamız; ülkesine hizmet için gerekli eğitimi almış, girdiği sınavda istenilen puana ulaşmış biz gençlerin, bu aldığımız yüksek puanları beklediğimiz KGM ilanında kullanmamız için bizim bu mağduriyetimizi haber yapmanızdır.

 Bizlerin bu talebini duyarlılıkla karşılayacağınızdan şüphemiz yoktur.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.