Ahmet Saim Durgun 4 ay müdürlük yapabildi! İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı?

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Saim Durgun görevden alındı! Durgun Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer tarafından 4 ay önce göreve atanmıştı. Bu görevden alınma sonrası Milli Eğitim Teftiş Kurulu Başkanı Ayhan Teltik Kayseri'ye il milli eğitim müdürü oldu...

EĞİTİM 24.12.2021, 20:36 Recep AYDIN
Ahmet Saim Durgun 4 ay müdürlük yapabildi! İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı?

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Saim Durgun görevden alındı mı? Ahmet Saim Durgun'un yerine Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü olarak kim atandı?

20 Ağustos'ta Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Ahmet Saim Durgun, görevden alınarak Milli Eğitim Bakanlığına çekildi.

Durgun'un yerine ise Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Milli Eğitim Teftiş Kurulu Başkanı olarak görev yapan Ayhan Teltik atandı.

Kulislerden yansıyan bilgiye göre, Ankara'da genel müdür ya da genel müdür yardımcılığı görevine getirilmesi bekleniyor.

Kayseri'nin yeni Milli Eğitim Müdürü belli oldu! Ayhan Teltik kimdir?

Ağustos ayında Kayseri Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Ahmet Saim Durgun, süpriz şekilde görevden alındı. Durgun'un Ankara'da Genel Müdür ya da genel müdür yardımcısı olacağı yönünde iddialar konuşulurken, yeni Milli Eğitim Müdürü de belli oldu. Buna göre, Kayseri'de Maarif Müfettişler Başkanı olarak görev yapan Ayhan Teltik şehrin yeni Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi. Teltik, 2010 yılında  Millî Eğitim Bakanlığında açık bulunan müfettişliklere atanan müfettiş yardımcıları arasıdaydı.

kayseriolay

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (7)
emre kızılay 4 hafta önce
benim adamım zamanında çok kollamıştı beni... ama ortaya çıkmasın...
Şinasi bu senin son şansın 4 hafta önce
İlginç ya çok ilginç
KIZIL ELMA 4 hafta önce
Bu şahıs hakkında kayseri savcılığına verilmiş kaç baş vuru var hele bir tanesi mi araştırında görün
TÜRKÜN ATEŞLE İMTİHANI 4 hafta önce
Vay ! vay! vay! Bu şahıs görevden ne zaman el çektirilecek ülke geneli eğitim camiasında şimdiden merak konusu olmaya başladı. Gözlemleyelim. de hayde
TÜRKÜN ATEŞLE İMTİHANI 4 hafta önce
Vay ! vay! vay! Bu şahıs görevden ne zaman el çektirilecek ülke geneli eğitim camiasında şimdiden merak konusu olmaya başladı. Gözlemleyelim. de hayde devam et.
KİRALIK KONAK 3 hafta önce
Yaw bu şahıs nerden çıktı. Ahmet Saim hocaya alışmıştık. Hiç değilse bizi dinliyor söylediklerimizi not alıyordu. Söylediklerimiz ile ilgili bir işlem yapmadan ayrıldı. Bilsek bildiklerimizi anlatıp Ahmet Saim hocayı bilgilendirme dik. Ahmet Saim hoca helallik istemeden gitti. Onunla helalleşmemiz ahirete kaldı Neler oluyor hayatta yeni il müdürü şahıs acaba bizi dinler mi? Yoksa bizi dinleyip anlattıklarımı küçük not kağıdının sütünde kalır daha sonra buruşturulur mu? Göreceğiz
BİLGE KAAN 3 hafta önce
Vay be! Olmaz demeyin buda oldu. Bu şahıs eğitim camiasına ne gibi ilginç, şaşılacak yenilikler getirecek. Bu şahsın her şeyin üstünde nasıl işler yaptığını ümmeti Muhammed bilir. Kayseri eğitim camiası bu şahsın yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu biliyor. haydi görelim bakalım.
3
az bulutlu