İlçe milli eğitim müdürü, verdiği cezaya itiraz eden okul müdürüne tepki gösterdi!

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan twitter hesabından, uyarma cezası alan bir okul müdürünün cezaya itiraz etmesi sonrası karşılaştığı tepkiyi paylaşarak, İlçe milli eğitim müdüresinin okul müdürüne :'Sen nasıl benim verdiğim cezaya itiraz edersin?' dediğini aktardı...

EĞİTİM 17.10.2021, 18:52 Recep AYDIN
İlçe milli eğitim müdürü, verdiği cezaya itiraz eden okul müdürüne tepki gösterdi!

Genel Başkan Talip Geylan'ın twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle;

Bir köy okulumuzun müdürü,dandikten bir konudan dolayı aldığı uyarma cezasına itiraz hakkını kullanır. İlçe milli eğitim müdüresi ise“Sen nasıl benim verdiğim cezaya itiraz edersin?” diyerek çok celallenir ve takip eden Pazar günü okulu basmaya gider.

Bir köy okulunda olduğunu unutarak, cam pervazındaki tozdan, okulun bahçesindeki boş şişelerden dolayı okul müdürünü paylar ve peşi peşine soruşturmaları sıralar. Yazıklar olsun! Köy okulunda, köy çocuklarımızın eğitimi için fedakarca görev yapan bir eğitimciyi, takdir ve motive etmek yerine, hakaretlerle tahkir eden bu anlamsız egolarla mı 2023’e yürüyeceğiz?
 
Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer’den beklentimiz; devletin makamlarını ebedi müktesebatları olarak gören böylesi arazlı yöneticilerden MEB’i kurtarmasıdır.

Aksi taktirde boşa kürek çekmeye devam ederiz.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)
16
açık