Yapı Kredi Bankası memurlara 17 bin 500 TL promosyon ödeyecek

Yapı Kredi Bankası memurlara 17 bin 500 TL promosyon ödeyecek
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi maaş promosyon anlaşması sona erdi. İhaleyi Yapı Kredi Bankası 17 bin 500 TL olarak aldı.

Aylardır Beklenen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının merakla beklediği Promosyon İhalesi sonuçlandı. İhaleye en yüksek teklif Yapı Kredi Bankasından geldi.

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız
 

Aylardır Beklenen Büyükşehir Promosyon İhalesi Belli Oldu. Aylardır beklenen Büyükşehir promosyon ihalesi BEM BİR SEN Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet bayık'ın girişimi ile sonuçlandı.

Uzun süredir beklenen Büyükşehir promosyon ihalesi sonuçlandı. Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Bayık'ın girişimiyle, Büyükşehir Belediyesi ve Şuski Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen promosyon ihalesi, bugün itibarıyla tamamlandı. Katılım gösteren banka sayısı yalnızca 2 banka ve bu bankalar Halk Bankası ile Yapı Kredi Bankası. Halk Bankası'nın teklifi 16.500 TL olarak sunulurken, Yapı Kredi Bankası'nın teklifi ise 17.500 TL seviyesinde gerçekleşti. Yapı Kredi Bankası, ihaleyi kazanan taraf olarak belirlendi. Promosyon ödemeleri, maaş ödemelerinin ardından en geç 10 gün içerisinde hesaplara aktarılacak.

    WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ
 

balikligol

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.