Tapu ve kadastro personeline döner sermaye gelirinden pay verilmemesi Mecliste görüşüldü

Tapu ve kadastro personeline döner sermaye gelirinden pay verilmemesi Mecliste görüşüldü
Tapu ve kadastro müdürlüklerinde görev yapan personele döner sermaye gelirinden pay verilmemesi TBMM'de dile getirildi. Uşak Milletvekili Özkan YALIM, Tapu ve kadastro personelinin döner sermayesi olmasına rağmen maalesef döner sermayeden faydalanamadığını belirtti.

Tapu ve kadastro müdürlüklerinde görev yapan personele, döner sermaye gelirinden pay verilmemesi bugün TBMM'de dile getirildi. Uşak Milletvekili Özkan YALIM, TBMM'de yaptığı konuşmada 'Tapu ve kadastro personelinin döner sermayesi olmasına rağmen maalesef döner sermayeden faydalanamamaktadır. Bu konuyla alakalı Sayın Bakanı bir an önce göreve davet ediyoruz ve de bu personellerin hak ettiğini almalarını talep ediyoruz.' dedi. İşte o konuşma:

'Sayın Başkan, teşekkür ederim.

Tapu ve kadastro personelinin döner sermayesi olmasına rağmen maalesef döner sermayeden faydalanamamaktadır. Bu konuyla alakalı Sayın Bakanı bir an önce göreve davet ediyoruz ve de bu personellerin hak ettiğini almalarını talep ediyoruz.'

Kamubiz.com ÖZEL HABER

YENİ FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum