Okulların yarın tatil olduğu il ve ilçeler nereler? İşte 20 Kasım 2023 kar tatili olan iller listesi

Okulların yarın tatil olduğu il ve ilçeler nereler? İşte 20 Kasım 2023 kar tatili olan iller listesi
Yarın okullara kar tatili var mı? Kar ve soğuk hava nedeniyle yarın okullar tatil oldu mu? 20 Kasım Pazartesi hangi il ve ilçelerde okullar tatil ilan edildi?

20 Kasım Pazartesi olumsuz hava koşulları nedeniyle hangi illerde okullar tatil? Yoğun kar yağışı 20 Kasım Pazartesi bazı il ve ilçelerde okulların 1 gün süreyle tatil olmasına sebep oldu...

İstanbul, Zonguldak, Bartın, Düzce, Karabük, Sakarya, Bolu Valiliği kar nedeniyle nedeniyle 1 gün tatil edilen il ve ilçelere ait listeyi açıkladı. Yapılan duyuruda bu illerde görevli hamile, engelli ya da kronik hastalığı bulunan kamu personeli de idari izinli sayıldı.

İSTANBUL

"İstanbul’da etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle Şile'de 20 Kasım Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Bu karara paralel olarak, Şile İlçesi’ndeki kamu kurumlarında çalışan hamile, engelli ya da kronik hastalığı bulunan personel de 20 Kasım tarihinde idari izinli sayılacaktır"

ZONGULDAK

" Zonguldak il genelinde olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelde 20 Kasım 2023 tarihinde bir gün idari izinli sayılacaktır.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

BOLU

"İlimiz genelinde yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü ilimiz genelinde tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de 20 Kasım 2023 tarihinde 1 gün idari izinli sayılacaktır."

DÜZCE

Düzce Akçakoca ve Yığılca Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "İlçemiz genelinde etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir." ifadesi kullanıldı.

SAKARYA

Sakarya Valiliğinden yapılan açıklamada, Hendek ilçesinin yüksek mahallelerindeki olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle Dikmen, Aksu, Kurtuluş Karadere, Sümbüllü Kırktepe, Bakacak, Pazarcık, Eskibıçkı, Dede Düzü, Bıçkatik, Hicriye, Muradiye, Akçayır, Esentepe, Harmantepe mahallelerinde taşımalı eğitime Hendek Kaymakamlığınca 1 gün ara verildiği kaydedildi.

BARTIN

Amasra Kaymakamlığının sosyal medya hesabından yapılan açıklama: "İlçemiz genelinde olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir."

Karabük'te taşımalı eğitime kar engeli

Karabük'ün Eflani ve Eskipazar ilçelerinde kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

Bingöl'ün 5 ilçesinde tatil

Bingöl Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Yoğun yağmur yağışının aralıksız devam etmesi ve ilerleyen saatlerde beklenen kar yağışı nedeniyle, Adaklı, Karlıova, Kiğı, Yedisu ve Yayladere ilçelerimizde 20 Kasım Pazartesi günü eğitim öğretime 1 gün ara verilmiştir. Engelli ve hamile olan kamu görevlilerimiz de aynı gün idari izinli sayılacaktır” denildi.

Şırnak

"Meteorolojik verilere göre, devam eden olumsuz hava şartları sebebiyle ilimiz genelinde eğitim öğretime 20 Kasım Pazartesi günü ara verilmesine, engelli, hamile ve kronik rahatsızlığı bulunan kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir”

Not: Sayfa güncelleniyor...

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum