Sağlık Bakanlığı Personeli 2023 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

Yazılı sınav Ankara Üniversitesi tarafından yapılacak olup, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı başvuru tarihleri 2 – 11 ocak 2023 tarihleri arasıdır!

SAĞLIK 02.01.2023, 20:17 02.01.2023, 21:03 Editör
Sağlık Bakanlığı Personeli 2023 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

Sağlık Bakanlığı Personeli 2023 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı başvuruları 02 - 11 Ocak 2023 tarihleri arasında (11 Ocak 2023 saat 18.00‘e kadar) Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.

Not: Her aday 2023 Yılı Görevde Yükselme Sınavı ve Unvan Değişikliği sınavlarından yalnızca birisi için başvuruda bulunabilecektir

Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu
Görevde Yükselme Sınavı Konuları ve Soru Sayıları
Görevde Yükselme Sınavı Münhal Kadro Listesi

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ
 
Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu
Unvan Değişikliği Sınavı Konuları ve Soru Sayıları
Unvan Değişikliği Sınavı Münhal Kadro Listesi

 

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (7)
YALANCI UTANMAZ DÜZENBAZ ALİ YALÇIN 4 hafta önce
HANİ YHS TORBA YASAYLA HALLOLACAKTI TORBA YASAYLA ÇÖZÜLDÜĞÜ İÇİN YANGINDAN MAL KAÇIRIR GİBİ 500 KADROYA SINAV AÇTI SAĞLIK BAKANI ALLAHTAN KORK MÜBAŞİRLER SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.
2351 VHKİYİ SINAV KAZANDIĞI HALDE 10 YILDIR ATAMAYAN MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATAN ADİL BİR HÜKÜMETE OY YOK. 4 hafta önce
HANİ ALİ YALÇIN TORBA YASAYA EKLENECEKTİ NERDESİN.
2323 4 hafta önce
bence çok saçma toplamda 500 kişi alınacak türkiye geneli böyle birşey olabilirmi saçmalamışlar
yhs 4 hafta önce
sağlık bakanlığını tebrik ediyorum
LİSANS MEZUNU HİZMETLİ 4 hafta önce
Ya Allah aşkına bu denli büyük bir kurum Türkiye geneli VHKİ için 150 kişilik kadro açıklamış bir önceki sınav kontejyanının dörtte biri değil, toplam görevde yükselme için 500 kişi türkiye geneli bir önceki sınavın dörtte biri bile değil ve sınava giricek kişi sayısı en az 5000 dir.
Yhs 4 hafta önce
Dalga geçer gibi toplamda 500 kişi sınavı kazanabilecek. 5 bin kişi var ve bunun 4500 kişisi bile kazansa 500 kişiyi atayacaklar. Göstermelik görevde yükselme. Zaten mülakatta da istedikleri kişileri atayacaklar. O yüzden boşuna heveslenmeyin. Bu seçim öncesi son şansınız. Seçimden önce hakkınızı teslim etmeyenlere sizde hakkınız olan oyunuzu vermeyin. Yıllar kandırılmaktan bıkmadınız mı? Aksi halde bir sonraki seçime kadar böyle bir hakkınız olacağını sanmıyorum.
Bahtsiz 3 hafta önce
Bu görevde yükselme sınav duyurusu kadro azlığı nedeniyle hayal kırıklığı yaratmıştır. Sınavdan ziyade yhs calısanları olarak şahsım adına gi kadro bekliyorum.bekliyoruz gi kadro sözü verenler geregıni yerine getirmesini temenni ediyorum...