Bakan Mahmut Özer görevden mi alınıyor?

Kamuajans.com Milli Eğitim Bakanlığında görev değişimi mi yaşanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı alkışlamayan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in görevden alınıyor mu sorusunu akıllara getirdi?

EĞİTİM 06.12.2021, 22:01 Recep AYDIN
Bakan Mahmut Özer görevden mi alınıyor?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Siirt ziyareti sırasında yaşananlar kulisleri hareketlendirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na "Cumhurbaşkanı Erdoğan, " TÜİK randevu vermiyor. Bu da küplere biniyor. Devletin kurumlarının sana hesap verme sorumluluğu yoktur. Onlar hesabı sadece Cumhurbaşkanı ve ilgili bakanlara verirler. Ben istediğim zaman bu birimlerden bilgileri alırım" şeklinde seslendiği sırada yaşananlar kameralara yansıdı.

Bakan Mahmut Özer'de Lütfi Elvan Gibi Alkışlamadı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerini salondaki herkes alkışlarken Milli Eğitim Bakanının alkışlamaması dikkatlerden kaçmadı. Hazine ve Maliye Bakanlığı görevi sırasında Lütfi Elvan'da geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini alkışlamamış ve kısa süre sonra 'affını' istemişti.
kamuajans.com

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (6)
Ali 2 ay önce
Ya tutarsa sallayın durun nasıl rahatsız oldu iseniz Bakandan
Ali 2 ay önce
Ya tutarsa sallayın durun nasıl rahatsız oldu iseniz Bakandan
Ahmet 2 ay önce
Bu haber başka kamu sitesindede var. ''Ne kadar acemisiniz yüklediğiniz videonun üzerine tıklayın hangi bakan dan bahsediyor bir bakın''. diye yazdım. hemen videonun başlığı değiştirdiler. görüntülere bakarsanız alkışlamayan başka bakanımızda var. İşiniz gücünüz yalan haber ya tutarsa.
hay bin gunduz 2 ay önce
yok öyle bir şey
Cengiz karaca 2 ay önce
Alkış tutmak zorunda mı
1
az bulutlu