Derste öğretmenin başına poşet geçirdiler! İl MEM önlem alacak mı?

Sınıfta öğrenci, öğretmeninin başına poşet geçirdi! ANKARA'da özel bir okulda İngilizce öğretmenine saygısızca davranan öğrenciden sonra şimdi de başka bir öğrenci, öğretmenin kafasına poşet geçirip TikTok'ta paylaştı.

EĞİTİM 28.03.2022, 12:48 28.03.2022, 13:10 Editör
Derste öğretmenin başına poşet geçirdiler! İl MEM önlem alacak mı?

Ankara'nın Sincan ilçesindeki bir özel okulda 35 yıllık eğitimci olan İngilizce öğretmeni Eyup Sağlık, ders esnasında bir öğrencisinin ayağa kalkarak kendine yönelik hareketleri sonrasında ne yapacağını şaşırdı.

Başka bir öğrenci tarafından çekilen bu görüntüler sosyal medyada da paylaşılınca Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü olay hakkında soruşturma başlatmıştı.

Ankara'daki olay "Bu öğrencilere ne oluyor?" diye sordururken, sosyal medyaya yeni bir görüntü düştü. Derste öğretmeninin arkasından yaklaşan bir öğrenci, sınıfta herkesin içinde öğretmeninin başına poşet geçirdi. O anlar sosyal medyadan "Dersinden kaldığım hocayı paket yapıyorum" notuyla paylaşıldı.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (2)
Musa y 7 ay önce
Evel disioline verilen öğrenci displin çezasi aldim hiş bir kuruma giremiyor ve siçiline işlenirdi şimdiki duzen ögrtmeni ögrenciye ezdirmek kanunlar bu önemli gretmeni yaptrrim güçü yok
Disiplinsizlik Kokuşmuşluk 7 ay önce
Okullarda disiplin kalmadı, kokuşmuşluk hat safhada , eğitimin içine ettiler, başı boş öğrenciler yetişiyor. Tiktok kültürü aldı başını gitti. Kulağında küpe ağzında sakız, tayt giyen erkekler , akıl almaz bir kokuşmuşmuşum içindeyiz. Gerçi ne disiplini ben düzeleceğini düşünmüyorum, liselerde herkes açıköğretime geçiyor.
23
açık