İl Milli Eğitim Müdürü, Promosyon Anlaşmasını Tek Taraflı İptal Etti!

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen Promosyon güncelleme için yapılan görüşmelerde banka ile anlaşama sağlanamadığı için sözleşmeyi tek taraflı fesih etti.

EĞİTİM 20.09.2022, 18:37 Editör
İl Milli Eğitim Müdürü, Promosyon Anlaşmasını Tek Taraflı İptal Etti!

Halkbank ile yürütülen maaş promosyonu güncelleme görüşmeleri istenen sonucu doğurmamış ve Promosyon sözleşmesi Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 20.09.2022 Salı(Bugün) sözleşme ve şartname esasları çerçevesinde tek taraflı olarak feshedilmiştir. Hayırlı olsun...

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, promosyon güncelleme görüşmelerinde sona gelindiğini şu sözlerle duyurdu: 

“ Eğitim Çalışanlarının merakla beklediği Halkbank A.Ş. ile yürütülen banka maaş promosyonu güncelleme görüşmeleri (bankanın son teklifinde 4550 TL önermesi üzerine) istenen sonucu doğurmamış ve promosyon sözleşmesi Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından sözleşme ve şartname esasları çerçevesinde tek taraflı olarak feshedilmiştir. Öncelikle her zamanki gibi eğitim çalışanlarının lehine tavır koyarak sözleşmeyi fesheden Sayın Yasin Tepe müdürümüzün nezdinde tüm milli eğitim müdürlüğü yetkililerine eğitim çalışanları adına teşekkür ediyoruz. Yapılacak yeni promosyon anlaşması sürecine tüm bankaları davet ediyoruz. "40.000 TL, 50.000 TL ve üzeri verecek bankalar var" diyen kardeşlerimize de bu bankaları yapılacak yeni ihaleye getirmeleri noktasında çağrıda bulunuyor, tüm sendikaları da sürece dahil olmaya davet ediyoruz.”

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
YHS 2 hafta önce
helal olsun bunu yapamayan tokat gop utansın
20
parçalı az bulutlu