MEB'in Başarılı İl Müdürü Görevinden Ayrılıyor?

Milli Eğitim Bakanlığında göreve geldiği andan itibaren başarılı ve gayretli çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz görevinden mi ayrılacak ? Aldığımız son dakika haberine göre Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YILMAZ Isparta’daki görevinden Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatında görev almak üzere ayrılıyor.

EĞİTİM 14.06.2021, 12:26 15.06.2021, 12:58 Editör
MEB'in Başarılı İl Müdürü Görevinden Ayrılıyor?

Milli Eğitim Bakanlığındaki görev değişiklikleri haberlerinin ardı arkası kesilmiyor demiştik. Bugün aldığımız son bilgi başarılarıyla kamuoyunun tanıdığı Isparta Milli Eğitim Müdürüyle ilgili…

Daha önceki haberlerimizde Milli Eğitim Bakanlığında genel müdür,  il ve ilçe müdürlüğü görevlerinde değişim olacağını belirtmiştik.

Aldığımız son dakika haberine göre Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YILMAZ Isparta’daki görevinden Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatında görev almak üzere ayrılıyor.

Ömer YILMAZ ilk kez Çorum iline Ziya SELÇUK zamanında Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı. Daha sonra yine Ziya SELÇUK’un emriyle Isparta iline ataması yapılan Ömer YILMAZ, 2020 yılında Türkiye Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği EYUDER ve Eğitimci Yazarlar Derneği tarafından yılın en iyi Milli Eğitim Müdürü seçilmişti. Özellikle öğretmenlerle kurduğu iyi ilişkilerle gündeme gelen Ömer YILMAZ’ın görevden ayrılmasının Isparta eğitim camiasını üzmesi bekleniyor. Şimdiden HAYIRLI OLSUN diyoruz…
kamuajans

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Mahmut 1 yıl önce
Başarı ha bu adam bildiğiniz provokatör bu adam kütüphane de odaci olamaz yazık
17
açık