5 Bakanlığa ait atama ve görevden alma kararaları 25 Aralık 2021

Bakanlığıa ait 25 Aralık 2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

KAMU 25.12.2021, 06:03 Recep AYDIN
5 Bakanlığa ait atama ve görevden alma kararaları 25 Aralık 2021

ATAMA KARARLARI

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4 üncü maddeleri gereğince, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü Muhammet ECEL görevden alındı

YERİNE

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğüne Eyyüp KARAHAN atanmıştır.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında açık bulunan Yüksek Fen Kurulu Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Meral ERTAN BULUT atanmıştır.

Çevre, Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanlığı

- Bitlis Çevre ve Şehircilik İ1 Müdürlüğüne Doğan YORULMAZ,

- Sinop Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Salih LİVAOĞLU,

- Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bekir ÇELEN,

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Spor Müşavirliğine, 21/5/1986 tarihli ve 3289 sayılı Kanunun 30 uncu maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Selçuk ÇEBİ atanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat İLİKHAN atanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Burçkin DAL atanmıştır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Osman SAVAŞ atanmıştır.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI

Strateji Geliştirme Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Volkan KOÇ atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığı Hakkari 11 Tarım ve Orman Müdürü Vahap ŞİMŞEK, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alındı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı Muhammed ADAK atandı

24 Aralık 2021

Recep Tayyip ERDOĞAN

CUMHURBAŞKANI

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
VEKİL İMAM VEKİL MÜEZZİNLERİ İLK DARBE2014TE 1 ay önce
VEKİL İMAMLARDA İŞ KUR TEMİZLİK ELAMNI ADI ALTINDA KULLNIP ATANLAR HEMDE 657 TABİ İŞİ BİTİNCE SOKAGA ATILIYOR SİZ BUNLARI UNUTTNZ BŞKNIM
2
parçalı bulutlu