Ali Yalçın'dan promosyonları tek taraflı iptal edin çağrısı

Memurlar 3 yıllık süreyle maaşlarını herhangi bir bankaya taşımak suretiyle anlaşmalı bankalardan promosyon ücretleri almakta. Artan enflasyon oranları, gün geçtikçe rekor kıran promosyon ödeme haberleri geldikçe, promosyonların revize edilmesi konusunda talep artmakta. Bir çağrı da yetkili sendika Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'dan geldi.

KAMU 17.08.2022, 15:09 Editör
Ali Yalçın'dan promosyonları tek taraflı iptal edin çağrısı

TEK TARAFLI İPTAL HAKKINI KULLANIN

Koşulların değiştiğini belirten Sayın Yalçın kurumlara çağrı yaptı. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Memur Sen Başkanı Ali Yalçın:

“Bankalar kârını 10 kat artırdı” haberleri, ’değişen koşullar dikkate alınarak promosyon güncellemesi yapılması gerekir’ talebimizin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha teyit ediyor. Kurumlara çağrımızı yineliyor ve protokolleri tek taraflı iptal hakkını kullanın diyoruz.'' ifadesini kullandı.

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE 40 BİN LİRA'YI AŞMASI BEKLENİYOR

Dün gelen haberler Türk Sağlık Sen açıklamasına göre 37 bin lira civarında 3 yıllık promosyon imzasıyla rekor kırılmıştı. Bu rakamın önümüzdeki günlerde aşılması, 40 bin liranın üzerinden promosyon anlaşmalarının geleceği uzmanlarca düşünülüyor.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (3)
İZMİR 1 ay önce
BAŞKAN GENE BOŞ KONUŞTUN BOŞ
YHS 1 ay önce
Başkan YHS için lütfen bir adım atın Kurumlar sınav yapsın düzenli yada top yekün bir çözüm bulunsun
Gürcan 1 ay önce
Çıkıp bir tv kanalına bu konuşmaları yapmak ve aktif talepte bulunmak varken sönük ifadeler kullanmak efendim öyle olsun böyle olsunla ne sonuç alınacak. Kim dinleyecek sizi şimdiye kadar neyinizi dinlediler yaptılar da şimdi de bunu yapacaklar?
18
açık