Atandığı gün görevden alınan İl Müdürü yeniden atandı!

Atandığı gün görevden alınan İl Müdürü yeniden atandı!
Beytullah Şahin'in atamasıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı ve Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğüne ataması yapıldı.

Üç aydır boş bulunan Kahrmanmaraş il sağlık müdürülüğüne atanan Beytullah Şahin aynı gün tepkiler nedeniyle görevden alınmıştı. Dr. Beytullah Şahin'in yeni görevi belli oldu!

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğüne yeni atama. Yerine Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Beytullah Şahin atandı.

Beytullah Şahin kimdir?

1971 yılında Ordu'da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Ordu'da tamamladı. 1989 yılında girdiği Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1995 yılında mezun oldu

1995 yılında Ağrı'da hekimlik görevine başladı. 1998 yılında Ordu'ya tayin oldu ve 2002 yılına kadar hekimlik görevini sürdürdü. 2002 yılında Ordu Sağlık Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak sağlık yöneticiliğine başladı. 2003 yılında getirildiği Ordu Sağlık Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevinden 2008 yılında ayrılarak 2012 yılı sonuna kadar çalışacağı UNDP Saha Koordinatörlüğü, İzleme ve Değerlendirme Saha Gözlemciliği görevine başladı.

663 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında 2012 yılı Kasım ayında başladığı Giresun Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevinden yeniden oluşturulan UNDP Saha Koordinatörlüğü, İzleme ve Değerlendirme Saha Gözlemciliği görevi için 2014 yılında ayrıldı.2017 yılında Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkan Yardımcılığı ve Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2018 yılında Ordu Devlet Hastanesi'nde hekimlik görevini sürdüren Şahin, 2019- 2023 yılları arasında Saha Koordinatörlüğü görevinde bulundu.

gazianteptime

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.