Bütün memurların ek göstergeleri artırılsın! Adalet sağlansın !

Diyarbakır 1 No’lu Şube’nin genişletilmiş il divan toplantısında konuşan Latif Selvi, bütün kamu görevlilerinin ek göstergelerinde artışa gidilerek adalet sağlanmalıdır, dedi.

KAMU 30.03.2022, 23:39 Editör
Bütün memurların ek göstergeleri artırılsın! Adalet sağlansın !

Bütün kamu görevlilerinin ek göstergelerinde artışa gidilerek adalet sağlanmalıdır

3600 ek gösterge komisyonunun çalışmaları hakkında bilgi veren Selvi, sözlerini şöyle sürdürdü: “Toplu sözleşmede çalışma yapılmasını karara bağladığımız 3600 ek gösterge konusundaki çalışmalar 2022 yılı içerisinde bir sonuca ulaştırılacaktır. Beklentimiz, bütün kamu görevlilerinin ek göstergelerinde artışa gidilerek adaletin sağlanmasıdır.

Şimdiye kadar iki toplantı yaptık. Üçüncüsü 10 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Biz, ek göstergenin genel idare hizmetleri, ek göstergesiz memurlar, teknik hizmetler sınıfı dâhil tüm kamu görevlilerini kapsayacak şekilde düzenlenmesini istiyor ve bunun gerçekleşmesi için gayret gösteriyoruz.”

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (3)
YHS 7 ay önce
NEDEN YHS PERSONELLERİ İÇİN KADRODAN SÖZ EDEMİYORSUNUZ ? YHS PERSONELLERİ İÇİN NE YAPTINIZ ..! BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . SÖZ VERENLER NEREDE ..! SÖZ VERENLERİN DE SÖZÜNÜ TUTMALARINI , ADALETLİ OLMALARINI İSTİYORUZ. ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU GİBİ .
YHS 7 ay önce
YHS PERSONELLERİNİN HALİNDEN ANLAYAN VAR MI ? SÖZ VERENLERİN DE SÖZÜNÜ TUTMALARINI , ADALETLİ OLMALARINI BEKLİYORUZ . BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H - KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU -GİBİ.
Yhs 6 ay önce
Yhs kadro bekliyor yüzde yüzde zam yapsanız oy vermem sözünüzü tutmadınız
26
açık