Kamu işçileri için 2023 ilave tediye tarihleri belli oldu

Devlet ve devlete bağlı müesseselerde çalışan işçilere bu yıl verilecek ek ödemenin birinci yarısı 27 Ocak'ta, ikinci yarısı 14 Nisan'da yapılacak

KAMU 06.01.2023, 09:42 Editör
Kamu işçileri için 2023 ilave tediye tarihleri belli oldu

6772 Sayılı Kanun Kapsamına Giren Kurumlarda Çalışan İşçilere 2023 Yılında Yapılacak İlave Tediyelerin Sürelerinin Belirlenmesi Hakkında Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

Buna göre, devlet ve devlete bağlı müesseselerde çalışan işçilere bu yıl verilecek ek ödemenin birinci yarısı 27 Ocak'ta, ikinci yarısı ise 14 Nisan'da yapılacak.

Bu işçilerden, maden işletmelerinin yer altı işlerinde çalışanlarına yapılacak ek ödemenin tamamı 22 Aralık'ta verilecek.
AA

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
Taşerona bol kepçe, Memura 3,5 havaları. 3 hafta önce
Taşerondan geçenlere maaş haricinde verilenler (Tediye, İkramiye, İlave Ek Ödeme, Bayramlık, Yemek Ücreti, ... vs.) memurlara da verilmelidir. Paspas atan ilkokul mezunu taşeronun yıllık geliri, imza atan - sorumluluk sahibi - KPSS ile atanan -üniversite mezunu memurun yıllık gelirini sollamıştır. Hak ettiğinden mi, HAYIR. Torpilizm, Nepotizm, ... vs. Gelirde hiyerarşi/denge ve iş barışı diye birşey de kalmamıştır. Memur; seçimi bekliyor.