Memur Sen'in ve Bakan Bilginle ek zam görüşmesi sona erdi

Memur Sen yönetim olarak zam konusunu görüşmek üzere Çalışma Bakanı Bilgin'i ziyaret etti. Memur-Sen'den 2022 Ocak ek zam açıklaması geldi! Genel Başkanı Ali Yalçın, Bakan Vedat Bilgin ile memurlara 2022 ek zam talebi üzerine görüşme sağlandığını açıkladı

KAMU 21.12.2021, 18:04 Recep AYDIN
Memur Sen'in ve Bakan Bilginle ek zam görüşmesi sona erdi

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyet, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'i ziyaret etti.

Yalçın, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Memur-Sen Yönetim Kurulu olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile ek zam talebini görüştüklerini bildirdi.

Yalçın, "Görüşmede, vergi muafiyetinin nasıl yansıyacağını konuştuk. Ekonomideki dalgalanma nedeniyle alım gücü düşen kamu görevlileri için ek zam görüşmelerimizin başlamasını istedik." ifadesini kullandı.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (4)
Ertürk 1 ay önce
Hala memur sen e inanan varmi
YHS 1 ay önce
YHS PERSONELLERİNİ UNUTUYORSUNUZ . ADALETLİ OLMANIZI BEKLİYORUZ …! BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU GİBİ .
Bhttn 1 ay önce
Görüşme sağlanmış.Anlaşmadan haber yok ….
y.hizmetli 1 ay önce
ERTÜK BEY HALA MALUM SEN İNANMIYORUZ ZATEN ONADA ÜYE DEĞİLİZ .GERÇEK SENDİKA BASK DIR.
-1
hafif kar yağışlı