NTV açıkladı! Beştepe'de 3600 ek gösterge toplantısı..

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığındaki toplantılarda, 3600 ek gösterge ve masaya yatırıldı.

KAMU 25.05.2022, 13:26 Editör
NTV açıkladı! Beştepe'de 3600 ek gösterge toplantısı..

Dün Ankara'da kira artışları haricinde iki önemli toplantı daha yapıldı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığındaki toplantılarda, 3600 ek gösterge masaya yatırıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 3600 ek gösterge düzenlemesinin ay sonuna yetişeceğini söylemişti.

Beştepe'de yapılan toplantıya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yanı sıra, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin katıldığı öğrenildi.

Yüzde 25 artış

NTV'de yer alan habere göre toplantıda ek gösterge çalışmalarındaki son hazırlıklar ele alındı. Bakan Bilgin'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir sunum yapması ve sonrasında Memur-Sen'i 10 Mayıs'ta olması planlanan ve öyle açıklanan nihai toplantı için çağırması bekleniyor. Dört meslek gurubu için (Polis, hemşire, din görevlisi, öğretmen) emekli ikramiyeleri ve emekli maaşında yüzde 25'e yakın artış öngörülüyor.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (4)
YHS 1 ay önce
YHS . ÇOK ALANA ÇOK, AZ ALANA AZ , ADALETMİ BU ? ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU GİBİ .
Yhs 1 ay önce
Yhs kadro bekliyor sesiniz çıkmıyor işiniz gücünüz üç beş maaş alan
Yhs 1 ay önce
Yhs kadro bekliyor taşerone sözleşmeliye mubaşirlere var da biz armut ağacından mı düştük
Yhs 1 ay önce
3600 konusunda çalışma yapılacakken kamuda hiç ek göstergesi olmayan tek sınıf yardımcı hizmetler sınıfını yok saymayı Allah kabul etmez
24
az bulutlu