Okul müdürü Sedat Aslankılıç'tan örnek davranış!

Okul müdürü Sedat Aslankılıç'tan örnek davranış!
Ağrı'da okul müdürü iş elbisesi giyip okulun temizlik ve bakımını yapması takdirle karşılandı!

Ağrı'da, Şehit Er Vefa Çelik İlk ve Ortaokulu Müdürü Sedat Aslankılıç, 11 Eylül'de başlayacak 2023-2024 eğitim öğretim yılı öncesi, iş elbiselerini giyip okulun temizlik, bakım ve onarımını yaptı. Aslankılıç, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün katkılarıyla tedarik ettiği malzemelerle, boya badana yapıp, bahçe, sınıf ve koridorları temizledi.

    WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Merkez Fırat Mahallesi'ndeki Şehit Er Vefa Çelik İlk ve Ortaokulu Müdürü Sedat Aslankılıç, 11 Eylül'de başlayacak 2023-2024 eğitim- öğretim yılı öncesi, okulun temizlik, bakım ve onarımını yaptı. 449 öğrencinin eğitim gördüğü 26 dersliğin ihtiyacını belirleyen Aslankılıç, iş elbiselerini giyerek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün katkılarıyla tedarik ettiği malzemelerle boya badana işlerini yaptı.

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız
 

Müdür yardımcısı Yaşar Bayram ve personel Alper Okta ile bahçe, sınıf ve koridorları temizleyen Aslankılıç'ı, Ağrı Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek ziyaret etti. Kökrek, çalışmaları için Aslankılıç'a teşekkür etti.

gzt.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
7 Yorum