Rize'nin Muradiye Beldesi'nde yaşayan 65 yaşındaki Tahsin Yazıcı sokak köpeklerinin saldırısı sonucu öldüğü iddia edildi. Kaburgalarında kırık olan ve köpeklerin kendisini çekerken kolunu kopardığı düşünülen Yazıcı'nın kesin ölüm sebebi ise otopsinin ardından belli olacak

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

En çok alım yapılacak ilk 20 öğretmenlik branşı belli oldu! En çok alım yapılacak ilk 20 öğretmenlik branşı belli oldu!

Rize Muradiye Beldesi Kömürcüler Mahallesi Dereboyu Caddesi üzerinde sabah 07.00 sıralarında meydana gelen olaya göre 65 yaşındaki Tahsin Yazıcı, hava almak için evin önüne çıktığı esnada sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü dengesini kaybederek evin önünde bulunan ve sobaya atılmak üzere hazırlanmış odunların arasına düştü. Düştüğü yerde baygınlık geçiren Yazıcı'yı kendisinin beslediği öğrenilen sokak köpekleri yaklaşık 1 metre kadar uzaklıkla olan otoyola ortasına kadar çekti. Bu esnada oradan geçen bir okul servisi Yazıcı'nın hareketsiz bir şekilde yerde yattığını ve sokak köpeklerinin de başında beklediğini fark ederek önce Yazıcı'ya saldırdığını düşündüğü köpekleri bölgeden uzaklaştırdı sonrasında ise 112 Acil Çağrı Merkezi'nden yardım istedi.

Olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalede Yazıcı'nın hayatını kaybettiğinin öğrenilmesi üzerine cansız bedeni Rize Adli Tıp Merkezi'ne getirildi. Kaburgalarında kırık olan ve köpeklerin kendisini çekerken kolunu kopardığı düşünülen Yazıcı'nın kesin ölüm sebebi ise yapılan otopsinin ardından belli olacak.

İHA