Yetkili sendika başkan yardımcısı, müdür oldu!

Yetkili sendika başkan yardımcısı, müdür oldu!
Kabine değişikliği sonrası çeşitli bakanlıkların merkez ve taşra teşkilatlarında görevden alma ve atama kararları devam ediyor. Bu kapsamda Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne yetkili sendika yetkilisi atandı!

Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nde son dakika görev değişimi gerçekleşti. Ahmet Saraç’ın Edirne Vakıflar Bölge Müdürlüğüne atamasının ardından Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Dural atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bazı kurum ve kuruluşlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan kararların ardından ise Edirne Vakıflar Bölge Müdürlüğüne ataması daha önceden gerçekleşen Ahmet Saraç’tan boşalan koltuğa Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yusuf Dural oturdu.

YUSUF DURAL KİMDİR?

9 Kasım 1979 Muğla doğumlu olan Yusuf Dural, 2019 yılında Sağlık-Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) genel başkan yardımcısı oldu. Dural, 2014 ve 2018 yıllarında Sağlık-Sen Muğla Şube Başkanlığı görevini yürüttü.

sesgazetesi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.