Hastane Müdürlüğüne Sağlık Sen Başkanı Atandı

Turgutlu Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Ozan Ağzıballı atandı.

SAĞLIK 21.10.2021, 15:36 Recep AYDIN
Hastane Müdürlüğüne Sağlık Sen Başkanı Atandı

Turgutlu Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Ozan Ağzıballı atandı

Manisa Sağlık-Sen İl Yönetim Kurulu üyelesi olan Ozan Ağzıballı, önceki dönemlerde Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğü de yapmıştı. Ozan Ağzıballı Evli ve 2 çocuk babasıdır.

turgutlutivi.com

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (4)
VAYBE İLKMİ BU YA YILLARDIR AYNI DEĞİLMİ 2 ay önce
SAĞLIK SEN MEMURSEN BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN BELEŞ MÜDÜR ATATIP BİZLERE MOBİNG UYGULATIYOR.2351 VHKİ SINAV KAZANIP ATANMAZKEN ÜÇ MAYMUNU OYNAYAN SEMİH VE ALİ BEY YANDAŞLARINI BELEŞ MÜDÜR ATATIYOR.BU CUMA AKŞAMI ALLAHA HAVALESİNİZ.2351 VHKİDEN BİRİ.
BU SÖZLEŞMELİ MÜDÜR YAĞMASINA KİM DUR DİYECEK 2 ay önce
SAĞLIĞA SÖZLEŞMEYLE UYDURUK BELEŞ MÜDÜR ATANIYOR.SINAV KAZANAN VHKİLER ATANMIYOR 8 YILDIR MAĞDUR EDİLİYOR.SINAVSIZ MÜDÜR OLUNUYOR SINAV KAZANSAN BİLE VHKİ OLAMIYORSUN BU KADAR BASİT BUNLARIN ATANMASINDAN KİM SORUMLU NEDEN BU SÖZLEŞMEYLE BELEŞ ATAMAYA DUR DENMİYOR.
HAKKIN KENDİSİ KADI OLACAĞI GÜNDE GELECEK ALİ BEY 2 ay önce
Ey Ali YALÇIN,Semih DURMUŞ Size sesleniyorum.Acaba başınızı yastığa koyduğunuzda ölüm aklınıza geliyormu? Kul hakkı nedir düşünüyormusunuz.Şu an kılıcınızın önüde ,arkasıda belki kesiyor.Elinizdeki bütün imkanları size kullanıyorsunuz.Hak,Hukuk ve Adaletten en son söz edecek insanlar sizlersiniz.Sağlıkta 2351 vhki sınavla kazandığı kadrosunu sizin üç maymunu oynamanız sayesinde alamadık.8 yıldır mağduruz ve 8 yıldırda sizlere hayır dua okuyoruz okumayada devam edeceğiz.Bu gün mübarek mevlid kandili ve biz yine size çok hayır dua okuduk ve okumayada devam edeceğiz.Siz hiç bir ölçme değerlendirmeye tabi tutmadan,sözleşme kılıfıyla müdür yapın kul hakkı yiyin.Tek ek gösterge yan ödeme almayan sınıf yhs Küfür sürerde zulm sürmez.
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. 2 ay önce
EMEĞE VE EMEKÇİYE ÇOK SAYGILISINIZ SAYIN BAŞKAN
ÇALIŞMA BARIŞINI BOZUP İNSANLARI KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN ÇALIŞANLAR YARDIMCI HİZMETLER SINIFIDIR.BU İNSANLAR ÜNİVERSİTEDE BİTİRSE SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECESİ HİÇ BİR EKONOMİK VE SOSYAL HAKKA KAVUŞAMAMAKTADIR.TEK TARAFLI ACIMASIZ BİR SÖMÜRÜYE MARUZ KALMAKTADIR.ANAYASANIN EŞİTLİK İLKESİNİN VAR OLDUĞUNA İNANMIYORUZ.KIZILAYCILAY,MÜBAŞİRLER,İTFAİYE ERLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.2351 VHKİ SINAVLA 8 YILDIR MAĞDUR.SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR BU NASIL BİR ADALETSİZLİKTİR NEDEN GÖRÜLMÜYOR VE GEÇİŞTİRİLİYOR.BİZ VE ÇOCUKLARIMIZIN ARASINDA DUVAR VAR NEDEN EN MASUM TALEPLERİNE DAHİ CEVAP VEREMİYORUZ BİZ AÇ AÇINA OKUL BİTİRDİK SADECE HAKKIMIZ OLANI İSTEDİK SINAV KAZANDIK VHKİ OLAMADIK MAĞDURUZ SAĞLIK BAKANLIĞI ÇOK ADİL ANAYASA SADECE BAŞKA BAKANLIKLARDA FARKLI SAĞLIKTA SÖZLEŞMEYLE VARSA MÜDÜR OLURSUN TAŞERONSAN KADRO ALIRSIN YOKSA GEBER BELEDİYE KÖFTESİ. SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.
16
açık