O Bakan’ın görevden alınması an meselesi! İşte yerine gelecek isim...

Seçim sath-ı mailine girmeden vitrinde değişikliğe gitmeye hazırlanan Erdoğan’ın, ismi sürekli olumsuzluklarla gündeme gelen Bakan Soylu’yu görevden almasının an meselesi olduğu ifade ediliyor.

SİYASET 21.09.2022, 07:17 21.09.2022, 08:05 Editör
O Bakan’ın görevden alınması an meselesi! İşte yerine gelecek isim...

AKP’li ağabeylerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a uyarısı üzerine ilk neşterin İçişleri Bakanlığı’na geleceği ifade ediliyor. Gazetemizin “AKP’nin abilerinden ‘değişim’ uyarısı!” başlığıyla AKP’nin kurucu ağabeylerinin rahatsızlığını dile getirdiği haberiyle birlikte ilk değişimin yakında yaşanacağı belirtiliyor. İlk değişimin sürekli olumsuzluklarla gündeme gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yapılacağı kaydedilirken, yerine ise eski bakanlardan Faruk Çelik’in getirileceği ifade ediliyor.

İLK NEŞTER SOYLU’YA GELİYOR!

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ
Vitrin isimlerin son dönemlerde şaibeli işlerle gündeme gelmesi AKP’nin kurucu ağabeylerini ve parti tabanını ciddi manada rahatsız etmesi üzerine kabineye neşter geliyor. Erdoğan tarafından ilk neşterin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya vurulacağı ifade edilirken, bunun sebebinin ise hem Soylu’nun sabıkalı isimlerle fotoğraflarının çıkması hem de parti hazırlığı içerisinde bulunduğu iddiasının olduğu kaydediliyor. Erdoğan’ın Soylu’yu görevden almasının ise an meselesi olduğu belirtiliyor.

“ÇELİK HAZIRLIK YAPIYOR”
Öte yandan sürekli kirli işlerle gündeme gelen isimlerle fotoğrafları çıkan Bakan Soylu’nun yerine eski isimlerden Faruk Çelik’in getirileceği öğrenildi. Ankara’da son dönemde sıkça dile getirilen bu iddiaya göre, Çelik’in hazırlık yaptığı ve yeni koltuğa oturacağı belirtiliyor. Çelik isminin seçilmesinin, seçim ile doğrudan ilişkili olduğu da kaydediliyor. Çelik’e yakın isimler, değişikliğin her an olabileceğini ifade ediyor.

milligazete

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (4)
Bbbb 1 hafta önce
Siz kimin tetikciligini yapıyorsunuz desem reddedersiniz....
Bbbbb 1 hafta önce
Siz kimin tetikciligini yapıyorsunuz desem reddedersiniz....
recep 1 hafta önce
bu haberi yapan yazara diyorumki çok bekleyeceksin ama çok bölücü terör örgütüne vurulan darbe üstüne darbe indirdikçe bunlar yazıyorlar kaostan beslenmeyin
HAKKİMİZİ YİYENLERE HARAMOLEUN 5 gün önce
DİYANETTE AYNİ KADRODA AYNİ İSİ YAPAN VEKİL İMAM VEKİL MUEZZİNLER 657TABİ CALİSTURİLİP GOREVLİ KADRO GOREVİNE GERİ DONUNCE YERİNE VEKALETEN ATANMİS PERSONELİN İSİ E SON VERİLİYOR 5YİL SONRA SOKAGA ATİLİYOR AİLESİ ESİ COLUK COCUKLARİYLA BERABER TAZMİNATSİZ İSSİZLİK MAAS BİLE HAKKİ OLMUYARSK HAKKİMİZİ YİYENLERE HAKKİMİZ HARAM OLSUN
23
açık