Maliye Bakanı Nebati açıkladı! 2 bin personel alınacak

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati; 'Cumhuriyetimizin 100. yılına girerken ülkemizin ekonomideki hedeflerini başarıya ulaştıracak yeni çalışma arkadaşlarımız için yeni kadroları duyurmak istiyoruz. Bu kapsamda, 2023 yılı Şubat ayında Gelir Uzman Yardımcısı alımının yapılacağı 2.000 kadronun müjdesini veriyoruz.' dedi.

SINAVLAR 09.12.2022, 15:01 Editör
Maliye Bakanı Nebati açıkladı! 2 bin personel alınacak

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Şubat ayında gelir uzman yardımcısı alımının yapılacağı 2 bin kadronun müjdesini veriyoruz." ifadesini kullandı.

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

Bakan Nebati, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhuriyet'in 100'üncü yılına girerken ülke ekonomisindeki hedeflerini başarıya ulaştıracak yeni çalışma arkadaşları için yeni kadroları duyurmak istediklerini belirtti.

Nebati, "Bu kapsamda, 2023 yılı Şubat ayında gelir uzman yardımcısı alımının yapılacağı 2 bin kadronun müjdesini veriyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (2)
YHS 2 ay önce
Tüm kurumlardaki yardımcı hizmetlerin genel idari hizmetler kadrosuna geçmek istiyor en az lise mezunu olanlar var onları gündeme getirelim mübaşirlere verilen hak gibi verilirse sevinirler hak hukuk adalet için saygılarımla
YARDIMCI HİZMETLİ 2 ay önce
HERTARAF UZMAN UZMAN YARDIMCISIYLA DOLDU TAŞTI NE YAPACAKSINZ 20 TL MAAŞ ALIYOLAR YHS Yİ GÖREN YOK GİH İSTİYORUZ.